Published On: 2 Shkurt, 2016

Ziadin Sela detyron gazetarën maqedonase ti kërkoj falje (Video)

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në kuadër të takimeve të tij me krerët e partive shqiptare sot u takua me liderët e “Aleancës për Shqiptarët, kryetarin e LR-PDSH, Ziadin Sela dhe kryetarin e RDK-së Vesel Memedi.
Pas takimit, në pyetjet e gazetarëve, ka ndodhur një ngjarje interesante. Zotri Ziadin Sela ia bën 8 me 2 gazetares maqedone dhe e detyroi që ti kërkoj falje. Se për çka bëhet fjalë ndiqeni

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...