Published On: 31 Gusht, 2016

Zhytësi ndihmon peshkaqenin të lindë, ajo që ndodh do t’iu shokoj (Video, +16)

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Durban të Afrikës së Jugut, ku një zhytës u fut në akuarium për të ndihmuar peshkaqenin të lindte.

Por teksa po tentonte t’i vinte në ndihmë, peshkaqeni reagon ashpër dhe e sulmon. Zhytësi i plagosur nga kafshimi del me shpejtësi mbi ujë ku i jepet ndihma e parë, transmeton noa.

Për shkak të plagëve të marra, uji i akuariumit bëhet i kuq.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...