Published On: 29 Nëntor, 2016

Zhvishet sërish Xhesika Ndoj: Ja zogu dhe gjoksi i saj

Prej kohësh Xhesika Ndoja është vënë në qendër të kritikave të ndjekësve dhe faqeve të ndryshme në Instagram.

Edhe këtë herë pas shumë sulmesh duket se faqja në Instagram “Vipat e Bllokut” nuk i ndahet kësaj këngëtareje.

Së fundi janë publikuar dy foto të Xhesika Ndoja, ku këngëtares dashje pa dashje thuajse i kanë dalë të gjitha në shesh edhe pse nuk është lakuriq.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...