Published On: 19 Gusht, 2016
Art |

Zhvillime të reja te ‘Kafeneja jonë’, ja kur do të rikthehet (FOTO)

Pak javë më parë, seriali ‘Kafeneja jonë’ u rikthye me një episod test që theu rekorde të shikueshmërisë dhe vulosi faktin se ndërprerja e papritur e serialit ishte hap krejtësisht i gabuar.

E megjithëse episodi i parë u pëlqye shumë, ajo që mungoi ishte objekti i Kafenesë që së fundmi ka nisur të punohet.

Kjo është bërë e ditur nga faqja zyrtare e serialit ku të paktën një detaj do të bartet nga e kaluara, dera e famshme e gjelbërt.

Ndryshe, nëse gjithçka shkon siç planifikohet, rikthimi i serialit në Gjirafa.com pritet të vazhdoj me episode të reja përgjatë vjeshtës. /Prive.al/

kafeneja-1

kafeneja-2

kafeneja-3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...