Published On: 30 Shtator, 2016

Zhduket një femër në Prizren

Policia raporton se një femër është zhdukur në Lubizhdë të Prizrenit.

“Ankuesi mashkull, shqiptar, ka raportuar se motra e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin e Policisë

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...