Published On: 26 Shtator, 2016

Zhduket një 20-vjeçare në Ferizaj (Video)

Në Ferizaj, familja Krakoveci tash e tri ditë nuk po mund të gjejnë vajzën e tyre 20 vjeçare, që ka edhe probleme mendore.

Nëna e saj tregon se si u largua ajo nga shtëpia. Thotë se ishin bashkë në oborr dhe kur ajo ka hyrë Brenda në shtëpi, ajo kishte dalë nga oborri dhe nuk ishte kthyer më.

Një i afërm i familjes thotë se vajzën e ka parë në Prishtinë të Hoteli Grand.

Kjo është hera e tretë që ajo ikën nga shtëpia.

Për ta gjetur Elhamen janë angazhuar edhe Policia e Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...