Published On: 1 Shkurt, 2016

Zhduket një 10-vjeçar shqiptar në Maqedoni

Ka humbur dje 10 vjeçari Muhamet Fetai nga lagjja Dizhon e Shkupit. Prindi i Muhametit, Fetah Fetahi, njofton mediat se djali i tij ka dalë nga shtëpia rreth orës 13:00, dhe se prej atëherë nuk është kthyer në shtëpi.
 Rastin e ka paraqitur edhe në polici, dhe ka apeluar deri tek të gjithë ata që kanë ndonjë informatë për vendndodhjen e Muhametit, ta kontaktojnë atë në numrin: 070/814 892.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...