Published On: 29 Shtator, 2016

Zhduket e mitura në Prishtinë

Një person është raportuar i zhdukur në Prishtinë.

 Policia e Kosovës njofton bëhet fjalë për një femër të mitur, e cila ishte larguar nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer më.

 “Ankuesi mashkull K-Shqiptar raporton se viktima femër K-Shqiptare e mitur është larguar dhe se nuk është kthyer më”,  thuhet në njoftimin e PK-së.
Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Prishtinë./KosovaPress/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...