Published On: 6 Shtator, 2016

‘Zhduket’ aeroplani në rrethinën e Shkupit!

Aeroplani komercial është zhdukur nga shënjestra e radarit në afërsi të aeroportit, konfirmojnë nga Ministria e Brendshme për NOVA.
Bëhet fjalë për një avion që drejtohet nga Dubrovniku dhe është zhdukur në afërsi të Shkupit, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Ekipet e MPB-së janë në terren dhe janë në kërkim të aeroplanit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...