Published On: 14 Shtator, 2016

Zhduken dy vajza në Kosovë, njëra në Ferizaj tjetra në Mitrovicë

Policia e Kosovës njofton se dje janë zhdukur dy vajza, njëra e moshës së mitur nga Mitrovica e tjetra nga Ferizaj.

Dje në stacionin e Policisë në Ferizaj është lajmëruar se në fshatin Dardani, një grua ka informuar se motra e saj ka dalë nga shtëpia me 8 shtator dhe më nuk dihet vendndodhja e saj.

Gjithashtu dje në rrugën “Lekë Dukagjini” në Mitrovicë. Babai ka njoftuar policinë se vajza e tij e moshës së mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se njësitë përkatëse janë duke hetuar te dy rastet./ Lajmi.net

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...