Published On: 10 Nëntor, 2016

Zhadja shfaqet komplet nudo +18 (FOTO)

Zhadja apo Giovana Antonelli aktorja braziliane e cila mori famën në rolin e saj tek seriali ‘’Kloni’’ sikur Zhadja tash po pozon edhe nudo.

Ne jemi mësuar ta shohim atë me shami mirëpo ja një foto ku shihet krejtësisht nudo dhe tejet seksi.

zhadjaseksinudo

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...