Published On: 31 Mars, 2016

Zgjohet Ermira Mehmeti flet për seks skandalin, ja si mbrohet ajo!

Ermira Mehmeti, politikania më e diskutuar këtë javë, në të gjitha trojet shqiptare, për shkak të shpërndarjes nga media mbarëshqiptare, të një regjistrimi telefonik mes saj dhe zv.kryeministrit të Maqedonisë, Musa Xhaferi, reagon për herë të parë, pas skandalit, ekskluzivisht në dritare.net.

“Nuk e kam bërë unë këtë telefonatë. Është pa sens. Është montazh, -thotë Ermira Mehmeti, për dritare.net. Por e zbulova, kush e ka bërë, cili apo cila fshihet pas saj, kush e ka montuar dhe e denoncova ne Prokurori, ne Shkup, këtë të hënë. Tani do më duhet të mendoj me kujdes çdo hap, ndërsa po pres nga prokuroria ta hetoje dhe të zbulojë arsyet e vërteta që fshihen pas këtij skandali.”

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/skandal-trishtues-erotik-ermira-mehmeti-me-musa-xhaferi-ia-ha-krejt-ngulja-incizim-18/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-tregoni-ku-mbeten-8-tete-milione-markat-qe-iu-dorezuan-gani-thacit-e-fatmir-zymerit-seksereve-te-hashim-thacit/

http://www.shqiptari.eu/dokumenti-bullgar-njemijevjecar-shqiptaret-arberit-gjysme-besimtare-serbet-nuk-permenden-sepse-nuk-ekzistonin/

http://www.shqiptari.eu/per-ata-qe-mbrojne-kurverine-dhe-tradhtine/

Mehmeti, tregon se ky montazh ka dalë në media, për herë të parë mes së shtunës dhe të dielës, së javës së shkuar, por ajo është ne dijeni të tij, prej janarit 2016, kohë kur kane nisur kërcënimet për të, kërcënime qe ajo i ka denoncuar të gjitha, në Prokurori. Kërcënimet ishin të njerëzve të nëntokës, të cilët më shantazhuan, tregon Mehmeti, për dritare.net

Ermira Mehmeti, ka denoncuar këtë të hënë, montazhin dhe shantazhin. E ka bërë privatisht në Prokurori, jo në emër të BDI. Por është në kontakt dhe ka lajmëruar partinë që përfaqëson në parlament, për situatën.

“Do dal nga kjo histori e shëmtuar dhe ju siguroj që nuk mbyllem në shtëpi e të qaj, por do ta çoj deri në fund, për të zbuluar publikisht, kush pretendon të marrë përfitime politike, financiare, duke shantazhuar. Unë nuk tërhiqem, sepse nuk kam asgjë për të fshehur.” – e mbyll prononcimin e shkurtër, Ermira Mehmeti, politikania shqiptare, që sapo i ka hyrë një beteje të gjatë.

Ndërkaq Prokuroria e Shkupit, ka pranuar se ka nisur hetimet. Pritet që ajo të flasë pas ekspertizës së materialit të denoncuar nga Mehmeti.

 
Displaying 6 Comments
Have Your Say
 1. Nardi Babaj thotë:

  PERSHENDETJE ESHTE NJE SHOW MEDIATIK SHUME I ULET QE PO JU BEHEN DY POLITIKANEVE SHQIPTARE PER INTERESA E SHATAZHE POLITIKE ESHTE MA MIRE MU MARRE ME PROBLEME TE SHQIPTAREVE SKAMJE PA PUNSI MUNGOJNE TE DREJTAT E BARABARTA ME MAQEDONASIT POLITIKA BASHKIMI TE TROJEVE SHQIPTARE E JO JETA PRIVATE E TYRE MUND TE BEJNE CFARE TE DONE SI NJEREZ TE LIRE NUK SHOF SKANDAL KETU ESHTE MA SKANDALE KUR VRASIN E RRAHIN SHQIPTARET NE TROJET TONA E KETA PSEO POLITIKANE HANE E PINE ME URDHERUESIT E MASAKRAVE KJO ESHTE TEME PER TU DISKUTUAR E JO JETA SESUALE E SECILIT ESHTE VETEM HUMBJE KOHE PER PERFITIME PERSONALE TE POKITIKANEVE MAQEDONAS E ATYRE SHQIPTARE PER DESTABILIZIM E PERCARJE.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)
 2. Burim Ferizi thotë:

  Pse duhet te merremi me keso gjera
  Eshte jeta e saj
  Dashnor e ka dhe natyrisht e shpreh emocionin ashtu si te doje vet.
  Policia Maqemute duhet te paditet per ket pse pergjon orgji seksuale.
  Me kete tregon se eshte polici e pa afte dhe meret me gjera sporadike me shantazhe te ulta.
  Gjeja e vetme jo e rregullt eshte e ati zevendes kryeministrit pra ai ka ba adultery.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(1)
 3. Ylli thotë:

  Nuk eshte nje akt qe eshte per tu pergezuar ose per tu ber krenare!sepse po perdoret nga njerz te caktuar per te futur percarje nder shqiptaret!cdo njeri ne kete bote ka te fshehtat e veta te jetes!nuk thuhet askund qe kjo mehmeti ose xhaferri e kan te ndaluar te flasin ose te bejne sex nese duan!por nje gje eshte shqetesuse sepse po i gjukojme dhe po i poshterojme si talibanet kur i vrasin femrat qe kan ber mekat me gur te gjalla!dhe kjo eshte shum e theksuar ne zonen ku banojne keta!myslimanizmi radikal ne maqedoni po zhvillohet me shum se ne iran!! Ermira eshte nje simpatike dhe intelektuale e rrall!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(6) Nuk Pelqej(1)
 4. nexhi thotë:

  Nuk e besoj!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(1)
 5. Zefi thotë:

  A ka far demi per popullin? Nese jo, ç’ na intereson kush me kend?

  Përgjigjiuni
  Pelqej(8) Nuk Pelqej(3)
 6. fadili thotë:

  Nuk mund te kuptoj pse behet kaq buj e madhe ne medjat shqiptare ne nje gje e tille , edhe po te ishte krejt e vertet sdo te duhej te behej keshtu , tek ne thuhet si grate e kqija , si duket shum gazetar dhe medja te ndryshme jan bere edhe me te keq se grat e kqija , shkenca e seksologjise eshte e persosur edhe te kafshet , dhe jan vetem shqiptaret qe mirren me te , ja bera ma beri . e pata , si ta kem , si tja bej , e bukur e hjeshme , etj

  Përgjigjiuni
  Pelqej(10) Nuk Pelqej(6)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...