Published On: 25 Shtator, 2016

Zgjidhje e shpejtë: Çfarë të bëni kur del teli nga sytjenat (Video)

Me siguri ju ka ndodhur disa herë që t’ju dalë teli nga sutjenat. Kjo zakonisht ndodh kur më së paku e prisni dhe në momentin kur nuk mund t’i zëvendësoni.

Nuk do të nevrikoseni më, sepse ekziston zgjidhja, transmeton Telegrafi.

Shikoni videon, e cila ju ofron disa zgjidhje në situata të ndryshme me sutjenat “probematike”.

 Shtesa vetëngjitëse ditore është “aleat” i shkëlqyeshëm.

Priteni një pjesë të shtesës suaj dhe mbulojeni vendin problematik. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...