Published On: 11 Janar, 2016

Zgjidhet trajneri i vitit

Luis Enrique ka fituar çmimin Trajneri i Vitit 2015.

Trajneri i Barcelonës fitoi pesë trofe me skuadrën katalunase.

Ai ka mposhtur në këtë garë Guardiolan e Bayernit dhe Sampaolin, përzgjedhësin e Kilit.

Luis Enrique fitoi 31.08 për qind të votave. Pep Guardiola ka fituar 22.97 për qind, ndërsa Sampaoli 9.47%

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...