Published On: 9 Korrik, 2017

Zgjedhjet ka kohë që kanë përfunduar por Emrush Xhemajli ende kërkon votën tuaj

Edhe pse zgjedhjet kanë përfunduar gati tash e një muaj, kandidati për deputet i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes Emrush Xhemajli, ende është duke e kërkuar votën e qytetarëve përmes facebook-ut.

Nuk dihet nëse është duke ndodhur kjo me apo pa vetëdijen e tij, por që nga përfundimi i zgjedhjeve shumë personave është duke iu shfaqur në profilet e tyre fotografia e Emrush Xhenajlit dhe thirrja e tij që të votohet numri i tij dhe i partisë.

Kjo po ndodhë për shkakun se kandidati Xhemajli gjatë kohës së fushatës ka sponsorizuar në facebook më shumë seç duhet. /Indeksonline/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...