Published On: 21 Mars, 2016

“Zgjedhje për të dalë nga kriza, qeverisja e Mustafës joserioze” (Video)

Nait Hasani deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës e ka cilësuar si jo serioze qeverisjen e kryeministrit Isa Mustafa, ndërsa ai merret aq shpesh me Facebook.

Hasani poashtu thekson se si zgjedhje për të dalë nga kriza dhe për të ju ikur konflikteve që aktualisht i ka pozita me opzoitën në vend i sheh vetëm zgjedhjet.

Hasani këto komente i ka bërë në Info Magazine të Klan Kosovës, të cilat mund t’i ndiqni më poshtë.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...