Published On: 24 Shkurt, 2016

“Zgjedhje me kallash dhe atentate ne Partine Siçiliste te don Edvin Kristaq Rames!”

Nga Sali Berisha

Sot mediat njoftuan atentatin ndaj biznismeiti te radhes, por kesaj radhe me nje sfond mafioz elektoral brenda Partise Siçiliste te Shqiperise, me kryetar te perjetepshem dhe te pazgjedhshem, don Edvin Kristaq Ramen.

Sherri midis viktimes, biznesmen i druve te zjarrit dhe agresorve, ka filluar diten e shtune ne pallatin e kultures te qytetit, pikerisht gjate procesit te zgjedhjeve te delegateve per ne Kongresin e kryetarit te perjetshem dhe te pazgjedhshem don Edvin Kristaq Rama.

Natyrisht, perveç mbeshtetjes se don Edvinit duket se dhe konkurenca mafioze ka patur vendin e vet!

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. antikomunisti thotë:

  Per ke krenohesh ti me emrin Miku per Kristaqin.
  Kristaq Raman qe firmosi varjen e poetit Havzi Nela.
  Ti dukesh qe rrac e kuqe komuniste ,rrac vrastare.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Miku thotë:

  Redaksi e nderuar e Shqiptari.eu,
  Ju lutem nese jeni shqiptare të vërtetë dhe evropiane të mirë sic paraqiteni mos lejoni të bini ne kurthet e gjuhës barabare e antishqiptare qoftë të Sali Berishës ndaj kundërshtarëve politik apo të atyre ndaj Sali Berishës. Cdo shqiptare duhet të turpërohet e ndjehet keq me këtë titull primitiv:”“Zgjedhje me kallash dhe atentate ne Partine Siçiliste te don Edvin Kristaq Rames!”. Të nderuar dijeni se është normale që një njeri-shqiptar ta ketë emrin Edi, emrin e babait Kristaq, apo ndryshe dhe askush nuk ka të drejtë e as që guxon të nëncmojë e përqeshi…Kristaq, është një ndër emrat e mirë dhe ne duhet të krenohemi me cilindo Kristaq që ka berë e lënë vepra të mira e të turpërohemi me ata që lene vepra të këqija…

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(2)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...