Published On: 28 Prill, 2016

Zenga: De Biasi do të bëhet trajner i Italisë

Walter Zenga, ish trajneri i Palermos dhe Sampdorias, mendon se Gianni De Biasi do ta merr drejtimin e Italisë

Ish trajneri i Palermos dhe Sampdorias, Walter Zenga ka një lajm të keq për Kombëtaren shqiptare dhe tifozët e saj.

Ish lojtari i Interit mendon se Gianni De Biasi do ta merr drejtimin e Italisë, pas Euro 2016, pasi Antonio Conte do ta marrë drejtimin e Chelseas, përcjell Express.

“Dje e dëgjova Mancinin tek thoshte që kombëtaren nuk mund ta refuzojë askush. Edhe unë sikurse ju pyes veten se kush do të jetë trajneri i ardhshëm i kombëtares Italiane. Doni t’ua them unë? Do të jetë Gianni De Biasi”, ka deklaruar Zenga përMediaset Premium. /Express/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...