Published On: 17 Tetor, 2016

Zeneli vazhdoi me gola, Celina e Paqarada dhuruan asiste – Video

Arbër Zeneli vazhdon me gola në kampionatin holandez derisa Bersant Celina këtë javë asistoi.

Asist dhuruan edhe Leart Paqarada, Valdet Rama e Taulant Xhaka derisa në Slloveni gol kremtoi i riu, Liridon Osmanaj.

Granit Xhaka u përjashtua me karton të kuq në fitoren e Arsenalit derisa në Itali vijoi me paraqitje të mira portieri, Etrit Berisha.

Këto dhe të tjera në përmbledhjen e futbollistëve shqiptarë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...