Published On: 12 Tetor, 2016

Zemaj: Thaçi ka informacione për vrasjen e Tahir Zemajt (Video)

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, ka rrëfyer ekskluzivisht në InfoBox të RTV Dukagjinit shumë detaje që lidhen me vrasjen e axhës së tij, kolonel Tahir Zemaj.

Ai ka folur për letrat e presidentit Thaçi, ku kërkon të hetohen vrasje e pasluftës, ndërsa ka thënë se vetë Thaçi ka informacione për këto vrasje.

Zemaj ka shtuar se pret që presidenti aktual të jap informacione për këtë çështje dhe të ndihmojë drejtësinë në zbardhjen e këtyre vrasjeve. /RTV Dukagjini/Telegrafi/

 Ndiqeni intervistën me Armend Zemajn:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...