Published On: 15 Shkurt, 2016

Zëdhënësi i Vetëvendosjes akuzohet për djegie veturash dhe vandalizëm

Policia e Kosovës, sonte në orët e mbrëmjes ka arrestuar zëdhënësin e Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi dhe disa aktivistë të tjerë.

Indeksonline merr vesh se mbi Krasniqin dhe të tjerët rëndon akuza për djegie të veturave zyrtare dhe vandalizëm.

Arrestimet janë kryer me urdhër të EULEX-it. /Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...