Published On: 14 Mars, 2016

Zbulojmë se “INTEREX” është duke i mashtruar qytetarët në mënyrë profesionale! (FOTO)

Çmimet janë ato më të cilat dyqanët e mëdha dhe të vogla i fusin në ‘kurth’ qytetarët e Kosovës.

Një nga dyqanet i cili bën lojëra me çmime është edhe “Interexi”, raporton gazetablic.com

Këto ditë ky dyqan, ka mashtruar qytetarët me aksion çmime të rreme në artikuj të ndryshëm ushqimor.

“Gazeta Blic” ka arritur që t’i siguroj 2 fotografi, nga ku shihet se janë vendosur aksione të pavërteta nxitëse.

Untitled design (2)

Ja edhe një tjetër i ashtuquajtur aksion i cili ka zbrijte vetëm 0.01 cent.

Untitled design (1)

Për raste të tilla, “Gazeta Blic” ka raportuar edhe më herët.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...