Published On: 17 Gusht, 2016

Zbulohet SKANDALI kombëtar: Zbardhen përgjimet greqisht të Janullatosit me Dulen: “Ne dhe Athina morëm garanci nga Rama”

Janullatos-Dule (1)Janullatos-Dule (2)Janullatos-Dule

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...