Published On: 25 Tetor, 2016

Zbulohet sekreti i shekullit, ja kush e dërgoi Rugovën në takim me Millosheviqin? – Video

Sefedin Krasniqi

Zonja Lumi Hadri – Devine, më 8 shtator 2016, kishte thënë diçka të pa përmendur deri tash. Shikoni emisionin nga minuta 29, ose vetëm këtë pjesë që ia shkëputa unë emisionit.

Aty do të dëgjoni zonjen në fjalë se si pohon pa ngurrim se shkuarjen e Rugovës te Millosheviqi gjatë kohës së bombardimeve e kishte kurdisur një zyrtar i lartë amerikan. Pse kjo zonjë nuk tregon emrin e atij zyrtari është çështje e saj, por nga dëshmia e saj në emision del që SHBA kishin arritur ta fusin në Rezidencën presidenciale të Millosheviqit, njeriun e vet, Rugovën, për t’ia parë gjendjen psikologjike prej krimineli.

Këtë mund ta bëj vetëm Amerika e madhe dhe njerëzit Gjigant si Rugova!

Dëgjone dëshminë e zonjës Lumi Hadri – Devine.

A 5
Loading...
 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. Pershëndetje Mal Uka edhe Besniku,

  Unë nuk mund ta dij se cili është ai zyrtar amerikan që e ka dërguar Dr. Rugoven me MISION në Beograd, por do t’ishte mirë nëse kjo zonjë na e thotë.
  Aq më tepër nëse ka qenë Hollbrook, i cili tashmë nuk jeton.

  Shendet e gjihe te mirat

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(2)
 2. Mal uka says:

  I nderuar sefedin Krasniqi, Kjo far zoje e zgerdhime i promovon
  alucinacionet e sai pa pase mbulese argumentin DR ibrahim Rugova
  Nuk ka shkue nga shkretinat e afrikes ne Beograd Por nga prishtina
  Dhe nese nuk ka te tjere bashkepuntor te tij qe ta sqarojne shkuerjen
  e te ndjerit te Millosheviqi Ket e din ma se miri Fana dhe aty duhet
  drejtue pytjet per te marre pergjegjejen e sakt Kesai zoje iu paskan
  kaqurrele zylyft politik !Pershendetje

  Përgjigjiuni
  Pelqej(6) Nuk Pelqej(7)
 3. besniku says:

  Po është e vërtetë çfar thot zonja Lumi( e bija e historianit Ali Hadri),kërkesa është bër nga ish diplomati amerikan Richard Holbrooke.Si shpërblim ,Presidenti Rugova takohet me Ishpresidentin Bill Klinton ,në shtëpin e bardhë.
  Peja

  Përgjigjiuni
  Pelqej(4) Nuk Pelqej(5)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...