Published On: 12 Shtator, 2016

Zbulohet sekreti i goditjes së Bruce Lee’s (Video)

Një video në kanalin YouTube tregon momentin e ngadalësuar të goditjes së Bruce Lee’s.

Përmes kësaj videoje ju mund të shihni sekretin e goditjes së aktorit të filmave dhe artistit të arteve marciale të cilin e njeh e gjithë bota.
/Express/

Shikoni videon për me shumë:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...