Published On: 2 Gusht, 2017

Zbulohet se me kë është takuar Neymar pas largimit nga qendra stërvitore (Foto)

Neymar është takuar me presidentin e Barcelonës, Josep Maria Bartomeu

E përditshmja sportive katallane, Sport, ka zbuluar se Neymar është takuar me presidentin e Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, pasi u largua nga qendra stërvitore.

Sport shkruan se Neymar dhe numri një i Barcelonës kanë në bisedua rreth transferimit në PSG, përcjell Express.

Neymar, i cili është përshëndetur sot në mëngjes me stafin dhe lojtarët e Barcelonës, në këtë takim ka qenë i shoqëruar nga babai dhe disa shokë. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...