Published On: 31 Gusht, 2016

Zbulohet problemi shëndetësor i kryeministrit: Ja nga se vuan Rama

Pas sëmundjes dhe problemit që kishte me rrënjet e flokëve, kreu i qeverisë ka një problem edhe më serioz. Burime pranë kryeministrit i thanë CityNews se ai ka probleme të mëdha me mesin. Qëndrimi ulur dhe shtimi në peshë kanë bërë që kryeministri Edi Rama të ketë probleme të vazhdueshme me mesin.

Të njëjtat burime i thanë CityNews se, në daljet publike të munguara të Edi Ramës në terren shkaktari kryesor është mesi. Pra mos kujtoje askush se po del me rrallle, thjesht ka problem mesin. Ai për shkak të shëndoshjes dhe qëndrimit ulur ka rënduar më tej gjendjen e tij shëndetësore. Po të njëjtat burime theksuan se ai shpesh bllokohet në karrige në zyrë. Në kryeministri me dhjetra herë i shkon një terapist që në disa raste i bën edhe gjilpërat për ta liruar nga mesi.

Ky eshte dhe shkaku i disa qendrimeve te cudicme publike te kryeministrit dhe kryesisht ne parlament.

Kjo semundje fizike e kryeministrit vazhdon prej disa kohësh dhe është kthyer në një problem i madh për të. Nuk dihet nëse po ndjek një kurim te plotë, por CityNews mësoi se masazhet dhe fisionterapia në zyrë janë të pandalshme për Ramën.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. lili thotë:

    Zoti di se si me t’i kujtuar vuajtet e te tjereve dikur qe torturoheshin me urdher te familjareve te Rames!

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...