Published On: 28 Mars, 2016

Zbulohet pas dy dekadave, shqiptarja e vrarë në Holandë

  • Ditën e djeshme mediat bënë publike rastin e një vajze nga Elbasani të vrarë në Holandë gjatë vitit 1997. Ishin gazetarët holandezë ata që kishin zbuluar se ferma ishte shqiptare dhe me shumë mundësi ishte nga qyteti i Elbasanit. Pas publikimit të fotos familjarët identifikojnë viktimën.

Femra e vrarë në Amsterdam më korrik të vitit 1997, është Zyra Hida, e datëlindje 1966.

Familjarët e kanë identifikuar nëpërmjet lajmit të publikuar në media, ditën e djeshme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...