Published On: 7 Shkurt, 2016

Zbulohet mesazhi që De Biasi i dërgoi Ranierit pas fitores me City-in

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi, i ka dërguar një mesazh trajnerit të Leicester pas përfundimit të ndeshjes me City.

De Biasi ka bërë një mrekulli me kombëtaren kuqezi, që në qershor do të luajë në “Euro 2016”, ndaj dhe ai kupton ndjenjat e kolegut Ranieri.

“Përshëndetje Claudio. E pashë ndeshje dhe kam festuar njësoj si ty, njësoj sikur të ishte skuadra ime. I lexova emocionet në fytyrën tënde dhe goli i Manchesterit ishte thuajse jashtë loje. Të përqafoj”, ka qenë mesazhi që De Biasi i ka dërguar dje pas ndeshjes Ranierit
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...