Published On: 20 Shkurt, 2016

Zbulohet letra/ Ja socialistët që mbështesin Blushin, mes tyre Meidani, Bello, Lakrori…

  • Zbulohet letra/ Ja socialistët që mbështesin Blushin, mes tyre Meidani, Bello, Lakrori…

Nuk janë vetëm Arta Dade dhe Mimoza Hafizi që mbështesin Ben Blushin në kërkesën e tij për zbatimin e statutit në Partinë Socialiste.

Një grup me socialistë ka depozituar një letër në Komisionin e Garancive Statutore në PS, duke kërkuar zbatimin e nenit për zgjedhjen e kryetarit.

Mes nënshkruesve të kësaj letre socialistët e vjetër, si: Rexhep Meidani, Ndre Legisi, Petrit Ago, Mark Nikolli, Namik Kopliku, Marko Bello, Tritan Kalo, Suzana Hakrama,  Arta Dade, Mimoza Hafizi, Maqo Lakrori.

letra

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...