Published On: 30 Janar, 2016

Zbulohet kundërshtari i 26 marsit për Kombëtaren

Shqipëria do të luajë një ndeshje miqësore me Austrinë në prag të nisjes së finaleve të Kampionatit Europian në Francë.
Ndeshja do të luhet në datë 26 mars në Vjenë. Austria është një prej kombëtareve që merr pjesë në Francë 2016.
UEFA ka caktuar datën 26 dhe 29 mars si të lira që kombëtaret të zhvillojnë ndeshje miqësore. FSHF po punon për të gjetur kundërshtar për datën 29 mars.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...