Published On: 11 Shtator, 2017

Zbulohet: Ja çka u diskutua në takimin Ramush Haradinaj- Isa Mustafa

Pas një përplasje të ashpër ndërmjet liderit të LDK, Isa Mustafa dhe atij të AAK, Ramush Haradinaj, sot pas një kohe të gjatë ka ndodhur takimi ndërmjet tyre.

Ky takim ndodhi për shkak të dorëzim- pranimit të postit të kryeministrit.

E, detajet e takimit i ka zbuluar Arber Vllahiu i AAK-së.

Ai duke mos dhënë shumë detaje ka theksuar se ka qenë një takim i zakonshëm.

“Dytë e kanë ruajtur respektin ndaj njëri- tjetrit”, tha ai, raporton Gazeta Blic.

Ai në Klan kosova ka theksuar se pavarësisht akuzave të mehershme, takimi i sotëm është zhvilluar normal./ Gazeta Blic

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...