Published On: 26 Janar, 2016

Zbulohet e vërteta,Van Gaal – Man Utd

  • Sipas BBC Sport, Louis van Gaal nuk ka ofruar dorëheqje nga Manchester Unitedit.
  • Strategu holandez, Louis van Gaal nuk ka paraqitur dorëheqje nga posti i menaxherit të Manchester Unitedit.

Ish trajneri i Barcelonës dhe Bayern Munichut raportohej se kishte njoftuar nënkryetarin Ed Woodward se është i gatshëm të tërhiqet pas humbjes 1:0 nga Southampton të shtunën.

Por, sipas burimeve të BBC Sport brenda klubit,  një bisedë e tillë nuk është zhvilluar. Sipas gjitha gjasave holandezi do të mbetet në krye të ekipit deri në fund të sezonit.

‘Djajtë e kuq’ po insistojnë që trajner të ri ta emërojnë, strategun spanjoll, Pep Guardiola.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...