Published On: 30 Mars, 2016

Zbulohet dizajni i ri i Skoda Yeti SUV 2018 [Foto]

Zbulohet dizajni i gjeneratës së ardhshme të Skoda Yeti, i cili duket se është inspiruar në konceptin Vison S dhe SEAT Ateca, transmeton koha.net.

Skoda është duke u përgatitur që të zëvendësoj modelin e Yeti, dhe t’i shtojë atij më shumë hapësirë, një gamë të re të motorëve dhe një dukje më tradicionale të veturave për rrugë të vështira, ashtu siç edhe duket në këto foto.

Drejtori i Skoda Bernhard Maier thotë: “Ne kemi pyetur konsumatorët tanë për dizajnin, dhe një gjë është e qartë: gjuha e re e dizajneve të SUV do t’i shtohet edhe Yeti të ri”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...