Published On: 18 Shtator, 2016

Zbulohen parcelat me kanabis të një deputeti socialist (Foto)

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka bërë një tjetër denoncim në profilin e tij në Facebook. Ai ka publikuar dy foto, njëra prej të cilave është e një are me kanabis në Malësinë e Madhe e tjera është mesazhi që i ka mbërritur ish-kryeministrit.

Në denoncimin e bërë nga Berisha thuhet se, parcelat me kanabis i përkasin deputetit socialist të kësaj zone, Paulin Sterkaj. Sipas Berishës, në atë vend rritet vetëm kanabisi i Sterkajt dhe zanat e maleve.

“Arat e Pavlinit ne maje te Golishit, ku rriten zanat dhe kanabisi i deputetit Sterkaj. Sb”,- shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...