Published On: 31 Gusht, 2016

Zbulohen foto nudo të modeles së klipit “Ajo” dhe një ish banoreje të Big Brother (Foto +18)

 

Ekzibicionizmi i vajzave të njohura ndonjëherë kalon çdo limit, sidomos kur krenohen me linjat e fizikut.

Kështu si për të sfiduar pushimet e shtrenjta të disa prej rivaleve të tyre, modelja Alesia Noka dhe Esterina Halili kanë vendosur të nxjerrin bikinit jashtë loje, për t’i ofruar vetes disa ditë pushimesh krejtësisht erotike, duke shijuar nudizmin e tyre në det. Alesia është e dashura e këngëtarit Bruno, e cila postoi në Instagram foton me pushime ku shfaqej e zhveshur.

Nuk dihet çfarë ndodhi, që modelja e fshiu foton hot, edhe pse ajo kujdesej të mbulonte mirë gjoksin me duar. Aktorja e klipit “Ajo” duket shumë elegante ndërkohë që po shijon lidhjen e dashurisë me këngëtarin Bruno.

Natyrën e saj të shpërfilluar e pamë edhe gjatë klipit në fjalë, ku ajo ra në sy për skenat provokuese. Kurse Esterina Tafili është një tjetër modele, që për publikun u bë e njohur në shtëpinë e “Big Brother”. 22 vjeçarja që jeton në Milano ka realizuar këto foto nudo në plazhin e Shëngjinit, ku ndodhej për pushime. E komentuar si një nga tifozet shqiptare të Kampionatit Europian ajo vjen po ashtu hot kësaj vere. E pyetur nga “Story” për pikën e fortë të fizikut përgjigjet: “Gjoksin pëlqej më shumë, edhe pse nuk e ekspozoj. E kam në masën 2.5 dhe ndihem shumë mirë me të”, tregon Esterina.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...