Published On: 12 Gusht, 2016

Zbulohen foto dhe video në rrjet, ja si do të duket iPhone 7-a

Apple pritet të prezantojë muajin e ardhshëm modelin e  ri të telefonit të tij më popullor iPhone.

Gjigandi kalifornian i teknologjisë zakonisht i prezanton në shtator ndryshimet në mënyrë që deri në fund të vitit të shohë pritshmëritë dhe ecurinë.

Ky vit do të jetë padyshim viti i iPhone 7-s, pamjet e të cilit tashmë kanë përfunduar përpara kohe në rrjet.

Më poshtë disa foto dhe video nga ajo që pritet të mbërrijë së shpejti në duart e publikut.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...