Published On: 31 Tetor, 2016

Zbulohen dy pista të avionëve të drogës në jug të Shqipërisë

Gazetari Artan Hoxhashkruan në Facebook, fotot e dy pistave që janë përdorur për trafik droge, nga piloti italian që u rrëzua në Ishëm.

“Xhungël sjell pamje ekskluzive nga dy pista të përdorura për avionët e narkotrafikut në jug të vendit. Për më tepër këto dy pista janë përdorur më parë nga piloti veteran italian Guido Andrea Guidi, i cili u rrëzua me 15 shtator 2016, ndërsa inauguronte pistën e re në Grykëderdhjen e Lumit Ishëm.

Çfarë po ndodh me pilotin italian ndërsa ai shijon i lirë ditët e qëndrimit në Shqipëri, dhe pse prokuroria nuk po kryen asnjë hetim në lidhje me këtë çështje….”, shkruan Artan Hoxha në Facebook.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...