Published On: 18 Korrik, 2016

Zbulohen detajet, ja kur takohen Basha, Rama, Meta

Takimi i shumëpërfolur mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës i kërkuar nga ambasadori amerikan Donald Lu do të mbahet sot.

Në këtë takim u vetëofrua edhe Ilir Meta.

Opinion.al ka mësuar nga burimet të sigurta se takimi mes tre politikanëve kryesorë në vend dhe dy ambasadorëve Lu dhe Vlahutin mbahet sot në orën 16:00./opinion/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...