Published On: 30 Tetor, 2016

Zbulohen detaje të hetuesisë për organizatat që kanë kryer vrasjen e zyrtarëve të LDK-së

Sonte është shfaqur emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Shënjestra LDK”. Dokumentari flet për vrasjen e zyrtarëve të LDK’së gjatë dhe pasluftës.

Në këtë dokumentar shpalosen detaje të hetuesisë për organizatat që kanë mundur t’i organizonin vrasjen e zyrtarëve të LDK’së.

Shikojeni videon në vazhdim.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...