Published On: 21 Janar, 2016

Zbulohen 10 gënjeshtrat kryesore që i thonë gratë partnerëve në shtrat

Më poshtë është një listë, në bazë të një studimi të ri, i cili ka anketuar gratë për të parë se cilat janë gënjeshtrat që iu thonë më shpesh ato partnerëve në shtrat.

Meshkujt mund të dëshpërohen nga ajo që ka dalë si rezultat i pyetësorëve.

Ja cilat janë hiletë që iu thonë gratë dhe i gënjejnë meshkujt, ndoshta për t’iu bërë qejfin ose për të mbuluar të vërtetëm:

Seksi ynë është po aq eksitues sa në fillim

Po zemër, kalova në orgazëm bashkë me ty

Ne bëjmë seks gjatë gjithë kohës

Sigurisht që nuk flas për problemet tona seksuale me të tjerët

Nuk jam shtirur asnjëherë siklur kam kaluar në orgazëm

Sigurisht që bëj më shumë seks së ty, unë jam beqare kurse ti i martuar

Nuk shoh asnjëherë porno

Nuk masturbohem

Nuk kam blerë kurrë një vibrator, e jo më ta kem përodur atë

Mendoj gjithnjë vetëm sikur bëj seks me ty

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...