Published On: 7 Gusht, 2016

Zbulim Shkencor – Tronditet Bota! Çdo lloj kanceri kurohet për 2-16 javë – Video

Çdo lloj kanceri mund të shërohet në vetëm 2 deri në 6 javë. 


Ky zbulim i madh shkencor bëhet i ditur nga Dr. Leonard Coldwell. Ai ka kuruar më shumë se 35 mijë pacientë por website i tij u bllokua nga qeveria federale për shkak të suksesit të madh në trajtimin e kancerit.
“Nëna ime vdiq nga kanceri kur unë isha duke përfunduar shkollën e mesme. Kjo përvojë ka ndryshuar plotësisht jetën time, por nuk dua të flas për këtë pasi është shumë e dhimbshme. Shumë prej jush kanë humbur dikë nga kanceri, një mik, një anëtar të familjes, një fëmijë, një prind, lista vazhdon me radhë. Kanceri mund të sulmojë këdo,” është shprehur gjatë një interviste Dr. Coldwell.
Sipas tij, kanceri mund të shërohet pa kimioterapi dhe rrezatim në shumicën e pacientëve.
Ai thotë se mund të shërojë një pacient për disa javë, por ai nuk është i lejuar të tregojë se çfarë mund të bëjë sepse nuk është e ligjshme.
Doktor Leonardi sqaron se ligjëvënësit vendosin ligje që ne na vrasin.
“Ata i sëmurin njerëzit dhe në fund vdesin për shkak të trajtimeve helmuese, të rrezikshme dhe të ashpra. Përvoja jonë tregon që çdo kancer mund të trajtohet për 2-15 javë, ka lloje të kancerit që mund të trajtohen në disa minuta,” shprehet Coldwell

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. Pali thotë:

  Unë them se çdo gjë qe ky mjek thot eshte e vertete se permbajtja adequate e vitaminave sjell deri te sherimi i smundjeve , edhe me sa e kuptova edhe pimja e 2-3 litra ndihmon në pstrimon e toxsinave në trup ( mbeturinabe) që gjithashtu ndihmon sheeimin e shum smundjeve.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(1)
 2. Ilir thotë:

  Eshte rren e kullume Klikimet jan ne pyetje

  Përgjigjiuni
  Pelqej(8) Nuk Pelqej(4)
 3. ballisti thotë:

  Yuar layer,,ju kokni nje rrence,vrases si qeveritarte,qe i perkrahni nese e din dhe nuk i tregon popullit se si sherohet eshte turpe per ju njejte jeni nje vrases i njerzve te pa fajshu,si nuk kini meshire po teluani me ndjenja te njerzve qe per dite pi vdesin nga kjo smundje e poshter e ju delni me nje informat e di si sherohet po smyj ju tregoj,marre turpe ishalla te kap te ajo smuj ose lajmrohet ne familhen tende tani e shef qa do te thot si do ta perjetosh,

  Përgjigjiuni
  Pelqej(35) Nuk Pelqej(10)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...