Published On: 4 Prill, 2016

Zbulohet takimi sekret i Visar Ymerit në konventa me partitë më antishqiptare ruse, greke, kineze…(VIDEO)

Faqja Albanian Real Facts of Life pretendon se ka zbuluar një seri faktesh që këtë parti, përkatësisht drejtues të saj i lidhin me parti që kanë qëndrime absolutisht kundër shqiptarëve, si ato ruse, kineze dhe të tjera. Sipas videos së shpërndarë nga ky portal, thuhet pos tjerash: “ZBULIM/Lëvizja Vetëvendosje lëvizje antishqipëtare, ajo me partitë më antishqiptare në rruzullin tokësor është bërë së bashku, për ta manipuluar popullin kinse janë patriot, kurse këta janë më ç… se çetnikët e shumadisë, VV kundër vlerave të UÇK, VV kurrë nuk i përmend krimet serboçetnike jashtë Kosovës, VV dëshira e tyre ta rusizoj Ballkanin ky është qëllimi tyre”, thuhet në tekstin e shoqëruar me video./ GAZETA SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-shqiperia-ne-kohen-e-skenderbeut-ishte-kater-here-me-e-madhe-se-serbia/

http://www.shqiptari.eu/tmerri-gjenocidal-serb-policia-serbe-duke-i-vrare-shqiptaret-video-orgjinale/

http://www.shqiptari.eu/zbardhet-plani-i-shba-per-arrestimin-e-politikaneve-te-korruptuar-fbi-merr-ne-dore-byrone-e-hetimit/

http://www.shqiptari.eu/tmerr-sabit-geci-ne-e-kemi-vra-kolonel-ahmet-krasniqin-dhe-enver-malokun-deshmia-imerit/

 

 

 

 

 

 
Displaying 7 Comments
Have Your Say
 1. Shaban polluzha thotë:

  Me shit vendin me dhan toka me ba asosacione serbesh e komuna tflliqta e me qujt vv tradhtare zot runa kush na ka rrok ndor

  Përgjigjiuni
  Pelqej(9) Nuk Pelqej(2)
 2. ILIRIDA ISMAILI thotë:

  KOMENTUES TE RESPEKTUAR – SHQIPTAR , KETU PO FLITET ME DOKUMENTE , E JO SHPIFJE KUNDER VV-SE , APO FJALE KAFENESHE , SE JEMI MESUAR NA ME I ETIKETUAR NJERZIT PA KURFARE FAKTI , E KETU FLITET DEFINITIVISHT TE KAPUR NE FAKTE …, E JU E PRANONI APO JO , AJO ESHTE PUNE E JUAJA …,

  Përgjigjiuni
  Pelqej(9) Nuk Pelqej(8)
 3. Prizreni thotë:

  Ata qe e kan shkrue ket komen jan rus dhe serb dhe ja hongshin WW , W e ardhmja e Kosoves .

  Përgjigjiuni
  Pelqej(14) Nuk Pelqej(5)
 4. ska reansi thotë:

  po per ta heshtur viziten e vuqiqit shpifin per visarin

  Përgjigjiuni
  Pelqej(11) Nuk Pelqej(4)
 5. ILIRIDA ISMAILI thotë:

  ATE QE E KAM THENE GJITHEMON, ME NE FUND DOLI PUBLIKISHT , VV-JA KUNDER PAVARESISE SE KOSOVES DEFINITIVISHT !!!SI SHKINIA -RUSIA KINA ETJ ETJ

  Përgjigjiuni
  Pelqej(10) Nuk Pelqej(18)
 6. Kemo thotë:

  Na kputen me rrena primitive. Kush beson që Wetvendosja bashkpuno me rus kinez etj ? Qeveria aktuale çdo ditë bashkpunon me serbi lejon vizitat nga Serbia që të bertasin kudo në Kosovë se Kosova ♪7shtë Serbi. Djali i Kryeministrit bashkpunon ban biznese me njerzit e Millosheviqit. Cili shqiptar beson se Wetvwndosja bashkpunon me serb e Kinez vetem tradhtaret e kti populli mendojn mbrapshtë.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(23) Nuk Pelqej(5)
 7. Mal Uka thotë:

  Kam shume kundershti karrshi VV per agjamillak , per jo
  pjekuri dhe matuni, per euforizem e jurysh ! Por te thuhet
  se keta bashkpunojne me Rus, kinez , grek Kjo eshte rrena
  e rrencanave qe vet jan rus e prorus serb e proserb Kerkesat e VV- jan kerkesa te qytetarve Por jo menyra se si keta kerkojne dhe provojne te realizohen kerkesat e tyre !Gjithecka hudhet ,montohet propagandohet kunder VV Krejt kjo behet per tja humbe elektoratin Kete e bejne partite kundershtare te VV Te cilat e shofin vehten te humbura se pse vv Ua qet ne shesh poshtersite , hajnite , rrenat nepotizmin , faqezezllakun , turpin , mashtrimin derite ideja e carave te formimit te kralevines se car llazave e te carica milices !Ne kosoven e dergjavet !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(24) Nuk Pelqej(3)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...