Published On: 30 Gusht, 2016

Zbardhet motivi i vrasjes së dy të rinjve në Prishtinë!

Nga burime brenda Policisë së Kosovës merret vesh se deri te vrasja e dy të rinjve nga Prishtina, ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshje që kishin me shtetasin shqiptar, L.I..

“Eron Agaj dhe Arianit Gashi, që vdiqën nga plagët e marra nga sulmi me armë nga L.I, para kësaj tragjedie ishin shokë ndërmjet vete. Ata para disa ditësh kishin pasur një mosmarrëveshje, ku dy kosovarët e kishin rrahur shokun e tyre nga Shqipëria, tashmë dorasin. Ky i fundit duket se u hakmor”, kanë thënë këto burime të Gazetës Blic.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...