Published On: 5 Gusht, 2016

Zbardhen prapaskenat e takimit të 5 liderëve – S’ka marrëveshje (Video)

Liderët e partive politike kosovare u bënë bashkë sot në mëngjes dhe këtë takim të tyre tentuan ta mbajnë sekret, njofton Klan Kosova.

Megjithatë, është marrë vesh se ata u mblodhën për të diskutuar rreth Demarkacionit të Kufirit me Malin e Zi nën vëzhgimin e ambasadorëve të vendeve të Quintit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...