Published On: 9 Tetor, 2016

Zanfina ia ‘tregon’ gjoksin Veton Osmanit (Foto)

Në fotografinë e fundit të postuar nga Zani në rrjetin social Instagram, ajo duket mbresëlënëse.

Kjo fotografi si duket është shkëputur nga fotosesioni i fundit i këngëtares përballë fotografit të njohur, Veton Osmani, shkruan lajmi.net

Ajo, në foton e lartë përmendur duket tejet seksi, aty ku gjoksin e ka vënë në plan të parë.

Kujtojmë se Zanfina po e dëshmon çdo ditë e më shumë se është një femër e fortë, fillimisht se po ia arrin ta mbajë amanetin që i la nëna për të mos ndaluar së kënduari por edhe atraktivitetin që po tregon në raport me atë se është figurë publike dhe ka shumë fansa rreth verës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...