Published On: 18 Nëntor, 2016

Zagarët, enveristët e LPK-ës si Ali Ahmeti

 

Redi Leskaj
Ashtë e ditur se komunistët shqipfolësa janë të urtë e të dashur me armiqtë greko-serbo-bullgaro-sllavë, të ashpër dhe vrasës ndaj Shqiptarëve.

Të tillë ishin dikur dhe mbetën zagarët, enveristët e LPK-ës si Ali Ahmeti. Zagarë e puthadorë ndaj regjimit sllavo komunistë-enveristë, dhe sot ndaj qarqeve sllavo-serbo maqedono-bullgarë.

Ti me shokët e tu kuqalosha lahpera envero-stalinistë, ishit kryebanda vrasëse nanoiste. Me anë të krimit e hajnisë, duke vjedhur paratë e kurbetçarëve dhe duke vrarë Shqiptar, erdhët në pushtet.

Ti spiuni i bandës enveriste, bisedon me dashamirësi me maqedonët, grekët, bullgarët e serbo-sllavët. Por, nuk ishe i dashur me Shqiptarët anti ideologjisë sllavo komuniste enveriste. Ti enveristi ndyrë zagari Ibrahim Kelmendit, je një ndër ata banditët e LPK-ës envero staliniste, duartrokisje vrasjet e Shqyptarëve, që i vrisnin maskat e bandës tuaj. Ti enveristo nanoist i ndyrë, ke ofenduar Presidentin e Kosovës Dr.Ibrahim Rogoven. Ti je një ndër nxitësit dhe organizatorët e vrasjeve të Shqiptarëve – kundërshtarë politikë.

Për të gjitha këto dhe shumë të tjera djallëzi, ka fakte me foto e video për ty dhe bashkë-banditët e tu envero nanoisto stalinistë. Herët a vonë, një ditë patjetër duhet të përballeni, të jepni përgjegjësi, për veprimtarinë tuaj djallëzore kriminale.

Intervista jote aq e lodhur dhe e mërzitshme sa vetë truni yt i vockël, i mërziti edhe fëmijët, nxënësit e klasës së parë fillore! Pishpiriku enveristë çka alivanosesh, andej nga ana jote i thonë çka povajesh si nuse shkau! Truni yt prej lepri, nuk mban më shumë. Kot mundohesh të aktrosh, të thuash fjalë të mëdhaja, të kopjosh burrat e mëdhenj. Ti pioneri i pistë enverist, i dikurshëm, edhe pse ke hy në moshë, me atë krye të madh akoma të ka mbetur bosh. Me atë trup të shkurtër si të dreqit. S’ke ndryshuar fare, ke mbet një adoleshente me mendje të cekët, abnormal, si dikur kur e shihje Dr. Rugoven në ekranet e lajmeve, ti çmendeshe o pis i ndyrë, luaje me organet e tua gjenitale! Duke ofenduar e shfryrë urrejtje prej një enveristi të çmendur.

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...