Published On: 29 Prill, 2016

Zaev: Në maj do të publikohet “bomba” për rastin Monstra

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev deklaroi se incizimet për rastin Monstra do të publikohet para protestës së kësaj partie në muajin maj, shkruan portali reporter.mk.

Ai tha se do të publikohen ende incizime për vdekjen e kryeredaktorit të Fokusit, Nikolla Mlladenov si dhe për rastin Martin Neshkovski, transmeton Lajm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...