Published On: 22 Janar, 2016

Ymeri: Nuk tolerojmë faljen e tokave tona!

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, në një deklarim për media, është shprehur se partia që drejton dhe partitë tjera opozitare Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën, nuk do të lejojnë që tokat kosovare t’i jepen Malit të Zi.

“Nuk tolerojmë faljen e tokave tona. I japim ultimatum qeverisë që të dorëhiqet deri me 17 shkurt”, njofton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...