Published On: 1 Shtator, 2016

Ymeri: Lista Serbe nuk fitoj as 25 antenat e Serbisë dhe me gjasë, komunën e Prilluzhës

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Visa Ymeri në faqen e tij të facebook-ut ka shkruar se Lista Serbe sipas tij nuk kanë guxuar të vijnë në Kuvend për shkaqe sigurie, dhe nuk i fituan 25 antena të Serbisë dhe me gjasë, komunën e Prilluzhës, tranmeton Gazeta Blic.

Ymeri ka thënë se sot, ka humbur qeveria që sipas tij duhet të doriheqet dhe Thaçi i deklasuar. Sipas tij, ka fituar populli e Republika, Vetëvendosja dhe e gjithë opozita. / © GazetaBlic.com /

 Ky është postim i i tij i plotë:

Nuk ka fituar Lista Serbe sot. Nuk kanë guxuar të vijnë në Kuvend për shkaqe sigurie siç thanë dhe nuk i fituan 25 antena të Serbisë dhe, me gjasë, komunën e Prilluzhës. Sot, ka humbur qeveria që duhet të dorëhiqet dhe Thaçi i deklasuar. Dhe, ka fituar populli e Republika, Vetëvendosja dhe e gjithë opozita.

Urime qytetarë të Kosovës! Urime aktivistë të Lëvizjes! Urime deputetë të opozitës!

Fitorja është e të gjithë juve bashkë!

Visar Ymeri – Facebook

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...